Zamanınızın değerini biliyoruz

Gittikçe daha mobil hale geldiğimiz günümüz dünyasında seyahatlerimiz iş hayatımızın kayda değer bir bölümünü oluşturuyor. Bu noktada, seyahat planlama kavramının hem zaman yönetimi hem de maliyet optimizasyonu açısından gittikçe daha çok önem kazandığını görüyoruz.

Hizmetlerimiz

Seyahat Planlama
Yurtiçi ve yurtdışı uçak biletleri, otel rezervasyonları, vize işlemleri, araç kiralama dahil olmak üzere bütün seyahat ihtiyaçlarınızda sizlere destek olarak değerli zamanınızı ana iş alanınıza ayırmanızı kolaylaştırıyoruz. 

Incentive
Çalışanlarınız ve bayileriniz için firmanızın isteklerine ve beklentilerine uygun yurtiçi ve yurtdışında teşvik ve motivasyon gezileri, sportif ve stratejik motivasyon organizasyonları düzenliyoruz.

“Sizin misafirleriniz bizim misafirlerimiz”
Yurtiçi ve yurtdışından gelen misafirlerinizin iş dışındaki zamanlarını da unutulmaz kılmak için özel hizmetler veriyoruz.
Konukların karşılanması, konaklaması, yemekli boğaz turları, İstanbul içi ve dışında kültür gezileri, gurme turları, özel yemek organizasyonları, catering verdiğimiz hizmetler arasında yer alıyor. 

Kurumsal hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve/veya kurumsal firmalarımız arasında yer almak için ayse.bas@nordentour.com’a mail atabilirsiniz.


Referanslarımız

Ayazağa Mh. Mimar Sinan Sok. No:21 Seba Office Boulevard, B Blok Kat:2 No:15 34485 Sarıyer, İstanbul
Tel: (0212) 241 42 88   Faks: (0212) 241 30 45   GSM: (0533) 962 90 27   E-mail: info@nordentour.com
Copyright @ Seyfe Turizm A.Ş. 2007