Misyonumuz
Misafir memnuniyeti, değişim ve yaratıcılık odaklı değerlerimize sıkı sıkıya bağlı kalarak seyahat planlama ve danışmanlık hizmetlerimizle misafirlerimizin seyahat deneyimlerine değer katmak ve yaşam kalitelerini arttırmak

Vizyonumuz
Türkiye'nin dünyayı ve dünyanın Türkiye'yi tanımasında rol oynayarak farklı kültürden insanların biribirini anlamasına ve önyargıların ortadan kalkmasına katkıda bulunmak

TURSAB A grubu acentası Nordentour Seyfe Turizm A.Ş. çatısı altında ile 1997 yılından beri Alanya’da faaliyet göstermektedir. Nordentour 2007 yılında sektörün kalbi İstanbul-Harbiye’de şubesini açtı. Seyfe Turizm A.Ş. 1990 yılında açılan ve 2004 yılında tamamen yenilenen Royal Vikingen Resort & SPA ile turizm sektörüne adım attı. Şirketimiz aşağıdaki projelerle organik büyüme stratejisini başarıyla devam ettirmektedir:

Vikingen Quality Resort & Spa Okurcalar – Alanya’da yeni 5* oteli.
DO!BREAK Nordentour’un temalı aktiviteler için yarattığı marka.

Seyfe Turizm A.Ş. sektöre yol gösterme ve yön verme vizyonunu kaliteli ve samimi hizmet anlayışı ve yenilikçi yatırımlarıyla sürdürmektedir.

Seyahat danışmanlığı alanında uzman olan acentamız ile aynı zamanda JOLLY Tours, Prontotour ve Trek Turizm yetkili acentası olarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. 

Norden Tour;

  • Profesyonel satış danışmanları
  • Alanlarında lider iş ortakları
  • Yüksek teknoloji imkanları
  • Uygun ödeme koşullarıyla

sizin isteklerinize odaklı bir hizmet anlayışıyla yola çıktı. Seyahat ile ilgili bütün ihtiyaçlarınız için her zaman yanınızdayız.

Ayazağa Mh. Mimar Sinan Sok. No:21 Seba Office Boulevard, B Blok Kat:2 No:15 34485 Sarıyer, İstanbul
Tel: (0212) 241 42 88   Faks: (0212) 241 30 45   GSM: (0533) 962 90 27   E-mail: info@nordentour.com
Copyright @ Seyfe Turizm A.Ş. 2007